KANCELARIA

BIEŻĄCA OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

Obok udzielania porad prawnych dotyczących doraźnych zagadnień i problemów, Kancelaria świadczy również usługi stałej i systematycznej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców.

Klienci objęci opieką prawną Kancelarii, mogą liczyć na pomoc w zakresie wszelkich, podejmowanych przez siebie działań. Służymy wsparciem począwszy od zabezpieczenia kwestii związanych z organizacją działań operacyjnych przedsiębiorstwa – opracowania odpowiednich aktów wewnętrznych i regulaminów oraz uporządkowania spraw pracowniczych, przez sprawowanie pieczy nad bieżącymi działaniami, takimi jak prowadzenie negocjacji i opiniowanie zawieranych umów, aż do opieki prawnej nad przedsiębiorstwem, wyrażającej się w reprezentacji go przed organami administracyjnymi i sądowymi.

Stała i systematyczna obsługa prawna jest doskonałym rozwiązaniem dla dalekowzrocznych przedsiębiorców, którzy upatrują sukces firmy w jej bezpiecznym i niezachwianym funkcjonowaniu. Taka forma współpracy pozwala bowiem najpewniej zapobiec niespodziewanym sytuacjom, które mogą osłabić pozycję i wiarygodność przedsiębiorstwa.

Obejmując firmę opieką, dogłębnie analizujemy jej faktyczny stan prawny, na wskroś poznajemy zakres jej działań oraz mocne i słabsze strony jej formalnych regulacji. Pozwala nam to wychwycić obszary wymagające szczególnej uwagi, w obrębie których zaniedbania mogą doprowadzić do negatywnych konsekwencji prawnych.

Wieloletnie doświadczenie wskazuje bowiem, że pomimo ogromnej wiedzy z obszaru biznesu i gospodarki, Przedsiębiorcy nie zawsze mają pełną świadomość obowiązujących przepisów prawa. Opracowując wspólną strategię działań, mamy jednak pewność bezpieczeństwa w obrocie prawnym.

Jednym ze stałych elementów świadczonej przez nas obsługi jest, oprócz systematycznych wizyt w siedzibie Przedsiębiorstwa, regularne informowanie Klientów o aktualnościach i zmianach w przepisach prawa.

Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy podczas: